Kula Belediyesi bünyesinde oluşturulan Evde Bakım Hizmetleri ekibi, Kula’da yaşayan kimsesiz, yaşlı ve uzun süreli bakıma ihtiyacı olan vatandaşlara, ilk etapta ev temizliği ve kişisel bakım noktasında hizmet vermeye başladı.

 Ücretsiz olarak verilen Evde Bakım Hizmetleri, ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürüyor.

“Yuvamı Şenlendirdiler”

Kula Belediyesi Evde Bakım Hizmetleri sayesinde evinin tertemiz olduğunu belirten Şengül Leblebici; “Kula Belediyesi Evde Bakım Hizmetleri personelleri hem evimi temizledi hem yuvamı şenlendirdi. Yaşlı olduğum için evimin temizliğini ve birçok ihtiyacımı eskisi gibi karşılayamıyorum. Sağ olsunlar, güler yüzlü bir şekilde benimle ilgilendiler, çok teşekkür ediyorum dedi.

 Bizleri düşünen, Kula Belediye Başkanımız Hüseyin Tosun’dan ve emeği geçen herkesten Rabbim, razı olsun ”dedi.

Başkan Tosun, “Yalnız Olmadıklarını Gösteriyoruz”

“Kimse Yoksa Biz Varız”

Sloganıyla yola çıktığımız bu hizmet, vatandaşımızın her an yanında olduğumuzun, ihtiyaçlarının karşılanması noktasında sınırsız hizmet anlayışına sahip belediyecilik bilinciyle hareket ettiğimizin en önemli göstergesidir. İleride hepimiz yaşlanacağız, tecrübelerinden faydalanabileceğimiz yaşlılarımıza gerekli itibarı göstermeli, onların yanlarında olmamız gerektiğini hatırlatmak isterim. Tüm büyüklerimizin ellerinden saygıyla öpüyorum” dedi.