30.05.2016 Tarihinde Ardahan Valisi iken çıkan Valiler kararnamesiyle Manisa Valiliğine atanan Mustafa Hakan Güven çer son yayımlanan kararname ile Mülkiye Başmüfettişliğine görevlendirildi.

 

Vali Güvençer Manisa’dan ayrılmadan önce İlçe Kaymakamları ve Belediye Başkanlarını ziyaret ediyor. Güvençer ziyaretleri çerçevesinde bugün Kulaya Gelerek Kula Kaymakamı Kemal Duru ve Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun ‘u makamlarında ziyaret etti.

 

Güvençer ilk olarak Kula Kaymakamlığına geldi.  Burada Kaymakam Kemal Duru ve Kula!daki daire müdürleri hazır bulundu, Güvençer  tüm daire müdürlerinin elini sıkarak teşekkür etti ve kendilerinden helallik isteyen vali Güvençer  Kaymakamlık makamına çıkarak bir süre  Kaymakamla görüştü, daha sonra Kula Belediye başkanlığına geçti.

 

Vali Güvençer ‘i Belediye ziyaretinde Belediye Başkanı  Hüseyin Tosun  ve Belediye personeli karşıladı, Güvençer  burada da  Belediye de çalışanlarla helalleştikten sonra bir süre Başkan Tosunla görüştükten sonra  belediyeden ayrıldı.

 

Güvençer Kula’dan ayrılırken 30 aya yakın bir süredir Manisa da görev yaptım.

 Bu süreç içerisinde Çalışma arkadaşlarım ve Manisa halkıyla iyi diyalog kurdum Manisa’yı sevdim güzel günler geçirdim herkese teşekkür ediyorum yaptığımız iş devlet görevi Yöneticilerimiz yeni bir görev tevdi ettiler bende yeni görevime başlamak üzere Manisa’dan ayrılıyorum, tabi ki buradan gidince  Manisa’yı unutmayacağız zamanım oldukça Manisa’ya ziyaretlere geleceğim dedi.