Kulada OSB Müteşebbis Heyet Toplantısı Vali Ahmet Deniz Başkanlığında Belediyesi ek hizmet binasında yapıldı.

OSB ile ilgili son durumun görüşüldüğü toplantıya Vali Deniz, Kula Kaymakamı Kemal Duru, Kula Belediye başkanı Hüseyin Tosun, Kula Dericiler odası başkanı Yunus Kilimci ve müteşebbis heyeti katıldı.

Vali Deniz Kula’da Öğrencilerin Sosyal Medya Farkındalık Etkinliğine Katıldı

Vali Ahmet Deniz Kula Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü yaz spor okulu öğrencileri ile Sosyal Medya farkındalık Etkinliğine katıldı.

Kula Belediyesince, Kula Belediyesi Yaz Okulları Öğrencileri ne Sosyal Medyanın Doğru kullanımı, zararları Çocuk İstismarı ve dışarıda zor durumda kalan çocukların yapması gereken davranışlar anlatıldı.

 Eğitim sonrasın da bu konuda farkındalık oluşturmak için mavi kurdele takıp, kent meydanına kadar bisiklet sürüldü, Vali Deniz’in katılımıyla da, Kula kent meydanında Kula Belediyesi Yaz Okulları Öğrencileri Sosyal Medya Farkındalık Etkinliğine mavi balon uçuruldu.

Kula'da Değerli Zamanlar' projesi kapsamında gerçekleştirilen kursları ziyaret eden Vali Deniz ve beraberindeki Heyet tiyatro, yüzme kursu ve resim futbol Kurslara katılan Öğrencileri ziyaret etti

Etkinliğe Vali Ahmet Deniz, Kula Kaymakamı Kemal Duru, Kula Belediye başkanı Hüseyin Tosun, İl Gençlik ve Spor Müdürü Yunus Öztürk, Kula ilçe Milli Eğitim Müdürü Adem Sümen, vatandaşlar katıldı.