Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, baba ocağı olan Kula’ya seçim çalışmaları için ziyaret etti.

 

31 Mart 2019 yerel seçimler öncesi baba ocağı olan Kula’yı ziyaret eden Bakan Kasapoğlu’na Kula ilçe girişinde Vali Ahmet Deniz, Manisa Milletvekilleri İsmail Bilen, Uğur Aydemir, Semra Kaplan Kıvırcık, Kula Kaymakamı Kemal Duru, İl Jandarma Komutanı Tuğ. Erhan Can, İl Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, , Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk,  Ak Parti Kula İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık, MHP Kula İlçe Başkanı Nazım Baytok ve hemşerileri tarafından coşkulu bir karşılama yapıldı.

 

Bakan Kasapoğlu, hemşerileri ve protokol üyeleriyle selamlaştıktan sonra Manisa Büyükşehir Belediyesi Şehzadeler Mehter takımı tarafından verilen konseri dinledi.

 

Sonrasında Kula esnaf ziyaretlerinde bulunan Kasapoğlu bir kahvehane de hemşerileriyle çay içip uzun süre sohbet etti ve esnaf ziyareti sırasında  ikram edilen ekşi mayalı Kula ekmeği, Kula leblebisi, su böreği ve Kula baklavasının tadına da bakan Kasapoğlu, buradan 80'inci Yıl Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ne geçti ve  engelli öğrencilerle bir araya geldi.

 

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu esnaf ziyaretlerinden sonra aday tanıtım toplantısı için Kula kapalı Spor Salonuna geçti