Kasırga, yapılacak seçimlerde Türkiye’nin yeni Cumhurbaşkanı CHP’nin adayı, Türkiye’nin adayı, Muharrem İnce olacak ”dedi.

 

CHP Kula İlçe Başkanı Osman Kasırga 24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri için yaptığı açıklamada, “Özellikle 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinin Türkiye’mize hayırlara vesile getirmesini dilerim.

Manisa’da seçilmek için yola çıkan tüm adaylara ‘da başarılar dilerim. CHP’de tüzük gereği milletvekilleri ön seçimle belirlenir. Fakat bu sefer baskın seçimden dolayı genel merkez sıralaması yapıldı. İlk beş sırayı alan adaylarımız yaşadığı bölgeleri dikkate alırsak dengeli ve bölgesel bir dağıtım olmuş. 28 Mayıs pazartesi gününden itibaren sıralamaya giren veya giremeyen tüm adaylarımız ile beraber saha çalışmalarımız başlayacak. Tüm ilçe yönetimi ve adaylarla beraber Türkiye’yi aydınlık günlere taşımak için, var gücümüzle çalışıp Sayın Muharrem İnce’yi Cumhurbaşkanı yapmak ve Manisa’da üç olan milletvekili sayımızı bir kat üste çıkarmak için uğraş vereceğiz” dedi.