AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir Kula’da bir dizi ziyaret ve toplantılarda bulundu. Uğur Aydemir’e AK Parti Kula İlçe başkanı Ahmet Palabıyık ve teşkilat yöneticileri eşlik etti.

Cuma namazını Kula ilçesinde vatandaşlar ile birlikte kıldıktan sonra ardından Kula Kaymakamı Murat Güven’i makamında ziyaret etti. Kula ilçesinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan Aydemir bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra Kula ilçesinin talepleri ile yakından ilgilenmeye devam edeceğini belirtti.

Uğur Aydemir’in kaymakamlık ziyaretinden sonraki durağı Kula İlçe Müftülüğü oldu. Kutlu doğum haftası vesilesiyle Kula ilçe müftüsü Kamil Kırkız ve müftülük personeli ile bir araya gelen Aydemir Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (SAV)’i daha iyi anlamak ve anlatmak için özellikle bu haftanın önemine vurgu yaparak, çalışmalarda başarı dileklerinde bulundu.

Kula ilçe tarım müdürü Bilgin Sarısu ve ilçe müdürlüğü personelini’de ziyaret eden Milletvekili Aydemir Kula ilçesinin tarımsal faaliyetlerinin daha da geliştirilmesi için yürütülen çalışmalar ve planlamalar hakkında istişarede bulundu.

Kurum ziyaretleri ve toplantılarının yanı sıra Kula ilçesinde esnaf ziyaretleri de gerçekleştiren Uğur Aydemir biz her zaman olduğu gibi bugün de Kula ilçemizde vekâletini üstlendiğimiz milletimizin sesine kulak veriyoruz, esnafımızı dinliyoruz, onların düşüncelerini dikkate alıyor, taleplerini önemsiyoruz. Hamd olsun milletimizde ülkemizin en önemli gündem maddelerinden olan terörle mücadele konusunda,  dokunulmazlıkların kaldırılması teklifimizde ve yeni sivil ve demokratik anayasa çalışmalarında hükümetimize tam destek veriyor. Bizlerde onların refahı ve mutluluğunu artırmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.