MHP Kula İlçe Başkanı Nazım Baytok yayımladığı yeni yıl mesajında "Acısıyla, tatlısıyla 2018 yılını geride bırakmamıza saatler kala. Yeni bir yıla girmenin mutluluğu ve heyecanı içindeyiz 2019 Mahalli ve idari seçimlerin ülkemize milletimize hayırlı sonuçlarla bir demokrasi şöleni içinde yaşanmasını diliyoruz.

MHP Kula Teşkilatı olarak, ilçemizin vatandaşlarımızın huzuru ve güven içinde kardeşçe yaşaması adına bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da üstümüze düşen tüm görevleri en iyi şekilde yapacağız.

Yeni yılda ve daha nice yıllarda büyük Türk milletinin gücüne inanarak, ümidimizi canlı tutarak, karamsarlığa kapılmadan, yorulmadan yine Türk- İslam ülküsü için mücadelemizi sürdüreceğiz. Yeni ümitler ve yeni beklentilerle girilen yeni yılda öncelikle temennim ülkemiz ve tüm dünyada huzurun, sevginin ve hoşgörünün egemen olmasıdır. Kavgaların uzlaşmayla sonuçlandığı, üzerimizde hesap yapanların hüsrana uğradığı, mutluluk, bereket ve sevinç dalgasının her vatandaşımızın hanesine yerleştiği bir yıl olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. 2019 yılının Türk – İslam alemine bereket, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyorum"