Belediye Ek hizmet binası, MABEM, İtfaiye Müdürlüğü ve Başıbüyük köyüne ziyarette bulunan Genel Sekreter Memiş, yapılan çalışmalar ve Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan çalışmaları inceledi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, İnsan Kaynakları Daire Başkanı Muzaffer Şaşmaz, Yol Şube Müdürü Feyzi Demir, İçme Suları Şube Müdürü Turgut Çetin ve MABEM Müdür Yardımcısı Sedat Eroğlu Kula’ya gelerek Kula Belediyesi Ek Hizmet binasında Kula Koordinasyon Müdürü Önder Baştürk, personel ve muhtarlar ile toplantı yaptılar. Toplantı Sonrası Kula Koordinasyon Müdürlüğünü denetleyen Memiş, MASKİ Kula Hizmet binasında bulunan vatandaşlar ile çay içerek sorun ve sıkıntılarını dinledi. MABEM ziyareti sırasında Öğretmenler ile görüşen Memiş, Öğretmenlerden öğrencilere verilen eğitim ve yapılan faaliyetler hakkında bilgi aldı. Yunus Emre Caddesi yol çalışması, Otogar ve itfaiyede incelemelerde bulunan Genel Sekreter Memiş, yeni seferlere başlayan şehir içi ve mahallelere sefer yapan otobüsleri denetleyerek vatandaşların, seferler hakkında ki düşüncelerini dinledi. Vatandaşların yoğun sevgi gösterisinde bulunduğu Genel Sekreter Halil Memiş, Kula'ya verilen hizmetlerin artarak devam edeceği müjdesini de verdi.

Genel Sekreter Halil Memiş ve ekibi, Kula Belediyesi Meclis Üyeleri Faik Şentürk, Süleyman Karadağ ile Başı Büyük Köyüne giderek köy muhtarı Cevdet Akkaş’dan çilek yetiştiriciliği hakkında bilgi alarak yeni yapılmakta olan Mahalle İtfaiye Müfreze binasını inceledi.