Kula Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tosun seçim çalışmaları kapsamında Ankara-İzmir asfaltında faliyet gösteren Esnaf ve Dinlenme Tesislerini ve S.S. 56 nolu Kamyoncular ve Taşıyıcılar Kooperatifinin Akşam yemeği Katılan Tosun, Programının devamında Söğütdere Gökdere Çiftçiİbrahim Mahallerini Kalabalık bir Araç konvoyu eşliğinde ziyaret etti.

 

"BİR OYDAN NE OLUR DEMEYECEĞİZ”

 

Cumhur ittifakı Kula Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tosun Konuşmasında her bir oyun önemine vurgulayan “Bir oydan ne olur demeyeceğiz, siz yoksanız bir eksiğiz herkes etrafında kim varsa kime ulaşıyorsa bunları iyi anlatacak. Kula’mızın ve mahallelerimize hizmetler gelmesi için oylarımızı vererek bir oyu da Zayii ettirmeden inşallah görevimizi yapacağız dedi.

 

Cumhur ittifakı Kula Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tosun, “Bu memleketin çocuğu olarak 60 Mahalleye Kula’ya hizmet etmeye geldik. Memleketimi tanımamla buraya hizmet etmek için gayret edeceğiz. Bizim gayret etmemiz ve Bunun için elbirliğiyle arkadaşlarla birlikte mücadele edeceğiz durmayacağız. Bu güne kadar sağ olsun Cengiz başkan elinden geldiği kadar Kula İlçesini Destek Olmuştur, ama artık Cumhur ittifakının gücüyle Hükümetin gücüyle Hizmetlerimiz büyüyerek devam edecektir. Üstüne bir de Spor Bakanımızı eklediğimizde artık burada ’ki seçim Cumhur ve Millet ittifakının seçimi değil Kula’nın seçimi haline gelmiştir.

Başkan Tosun, esnaftan ve Mahallelilerden Tam destek sözü aldı.

31 Mart yapılacak olan yerel seçim çalışmasına, Kula Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tosun, Milliyetçi Hareket Partisi Kula İlçe Başkanı Nazım Baytok, Ak Parti Kula İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık, Cumhur İttifakı Kula Belediyesi Meclis Üyesi Adayları ve çok sayıda partili Katıldı.