Kula’da Ramazan Bayramı dolayısıyla Kula Protokolü ve Kula Halkı 15 Temmuz Şehitler Parkı’nda açık alanda düzenlenen bayramlaşma töreninde kucaklaştı.

 

Kula’da Ramazan Bayramı dolayısıyla Kula Belediyesi 15 Temmuz Şehitler Parkı düzenlenen Bayramlaşma Töreni, Kula Protokolü ve çok sayıda Kulalı vatandaşın katılımıyla gerçekleşti. Bayramlaşmaya, Ak Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, Kula Kaymakam Vekili Selendi Kaymakamı Can Atak, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, İlçe Jandamra Komutanı Üsteğmen Gürsel Aydın, İlçe Emniyet Müdür vekili Komiser Yardımcısı Mustafa Yıldırım, Siyasi Partilerin İlçe Başkanları, Manisa Büyükşehir ve Kula Belediyesi Meclis Üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, kurum personelleri ve vatandaşlar katıldı. Bayramlaşmada konuklarla tek tek ilgilenerek sohbet eden Başkan Tosun, herkesin bayramını kutladı.

Başkan Tosun, “Bayramlarda Birlik ve Paylaşma Duyguları Pekişiyor”

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, bayramların birlik olma ve paylaşma düşüncesini pekiştirdiğini belirterek, “Yardımlaşmanın, dayanışmanın, ikramın ve paylaşmanın aziz milletimizin her hanesinde daha da belirginlik kazanması elbette bu bayram günlerinde gerçekleşmektedir. Kaymakamlığımızın düzenlediği bayramlaşma töreni sayesinde Kula protokolü ile vatandaşlarla bir köprü kuruldu. Kula’nın gelişmesi için gerekli olan birlik şuurunun bayram vesilesi ile çoğalarak artması bizleri sevindirdi. Bu duygu ve düşüncelerle tüm Kulalıların ve Türk-İslam coğrafyasının Mübarek Ramazan Bayramı’nı içtenlikle kutluyor, ihtiyaç duyduk Kula Bayram Coşkusunu Birlikte Yaşadı.