Kula Müftülüğü yerleşkesinde verilen iftar yemeğine ilgi yoğun oldu. Kula Kaymakamı Kemal Duru ve Kula Müftüsü Kamil Kırkız’ın ev sahipliği yaptığı iftar programında davetlilerle bire bir ilgilendiler.

 

Kula Müftüsü Kamil Kırkız, Evveli rahmet ortası mağfiret ve sonu da günahlardan Azad olunmak olan Ramazan ayı aynı zamanda dostluk kardeşlik yardımlaşma paylaşma ayı zekât ve oruçla takvaya ulaşma ayıdır. Ramazanda sahur ve iftarlar bereket habercisidir. Müftülüğümüzle görevlilerimizle halkımızın daima yanı başındayız diyerek bizi yalnız bırakmayan başta devlet büyüklerimize Kaymakamımız Kemal Duru’ya Belediye Başkanımız Hüseyin Tosun’a Siyasi Parti temsilcilerine Daire Müdürlerimize Basın Temsilcilerimize Yerli halkımıza Suriyeli kardeşlerimize teşekkür ederiz dedi.

 

İftar programına Kaymakam Kemal Duru, Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Gürsel Aydın, İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Yardımcısı Mustafa Yıldırım, Kula Vergi Dairesi Müdürü Yaşar Sargut, Kula İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Bilgin Sarısu, Sosyal Yardımlaşma Vakıf Müdürü İsmail Danaç, Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık,  CHP İlçe Başkanı Osman Kasırga ve Müftülük personeli katıldı.