Kula Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı adayı Fehmi Yıldırım seçime sayılı günler kala ilçe merkezindeki esnafları ziyaret ederek destek istedi.

11 Şubat Pazar günü yapılacak olan Kula Esnaf ve Sanatkârlar Odası seçimleri öncesinde Başkan adaylarından Fehmi Yıldırım ve ekibi, ilçe merkezindeki esnafları ziyaretlerde bulundu. Fehmi Yıldırım ve ekibi, aynı ilgi ve alakayı ilçe merkezindeki esnaflardan da gördü.

 

Esnaflar ise kendilerini ziyaret eden, sorunlarını dinleyen ve çözüm yolları noktasında bilgilendirmelerde bulunan Fehmi Yıldırım seçim çalışmalarında başarılar diledi.

Esnaf Odası Başkan adayı Fehmi Yıldırım sürdürdükleri çalışmaların karşılığını görmenin mutluluğunu da yaşadıklarını belirterek “İlçemiz esnafları sağ olsun her gittiğimizde bize aynı ilgi ve alakayı eksik etmiyor. Bizler değişim ve yenilik diye yola çıktı. Beni ve ekibimizi gören esnaflar genç ve dinamik bir ekiple karşılaşmalarından dolayı duydukları memnuniyeti de dile getiriyor. Bizler esnaflardan aldığımız güçler bu yola çıktık. Onların desteğiyle de güzel projeler ve çalışmalar hazırladık. Bizler makama için değil hizmet için yola çıktık. İlçemiz ve esnafımız için hayırlı olsun” dedi.

Kula Esnaf Odası Başkan Adayı Fehmi Yıldırım Esnafa Çağrısı

4 yılda bir yapılan bu seçimlerin demokratik bir hak olup esnaf ve sanatkâra bir hizmet yarışı olduğunu bu seçimin kazananın esnaf ve sanatkârın olması temennisiyle 11 Şubat 2018 Pazar günü yapılacak olan genel kurula katılıp tüm manav esnaf arkadaşlarımızın demokratik haklarını kullanmasını dileyerek desteklerini beklediğini dile getirdi.