Dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de vaka sayısı artan yeni tip Korona virüse(Covid-19) karşı tedbir ve önlemler alınmaya devam ediyor. Öte yandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 7 aylık maaşını bağışlayarak başlattığı ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ kampanyasına ülke genelinde de büyük destek sağlandı.

Bu desteklerden biri de AK Parti Kula İlçe Başkanlığı’ndan geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kampanyayı başlatmasının ardından yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri ve partiye gönül veren vatandaşlar, gönüllerinden koptuğu kadar para toplamaya başladı. AK Parti Kula İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık’ın öncülüğünde toplanan 33 bin 550 TL, ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ kampanyasına bağışlandı.

 

Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyulan bu günlerde kampanyaya destek olmaya çalıştıklarını dile getiren AK Parti Kula İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası ile gün birlik olma günü, gün beraber Türkiye olma vaktidir. Ülkemizin bu mücadeleden de güçlenerek çıkacağına inancımız tamdır. Milletçe nice badirelere göğüs gerdik. Şimdi de el ele, gönül gönüle vererek Allah’ın izniyle bu zorluğu da başarıyla aşacağız. İlçe Teşkilat yönetim kurulu üyelerimiz, meclis üyelerimiz ve gönüldaşlarımız ile birlikte bizimde çorbada tuzumuz olsun diyerek, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızın başlattığı "Biz Bize Yeteriz Türkiye'm" bağış kampanyasına destek olduk. İmkanı olan tüm vatandaşlarımızın da bu kampanyaya destek olacağına inancım tamdır. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde, alınan tedbir kararlarına uyarak şu günlerin üstesinden geleceğiz inşallah.” ifadelerine yer verdi.