İŞTE BAKANLARIN MUHTEMEL PROGRAM

AK Parti Kula İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turan’ın hafta sonu yapacağı Kula ziyareti ile ilgili açıklama yaparak, Kulalı vatandaşları programa davet etti.

 

07 Aralık Cumartesi günü Manisa’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirecek olan Kulalı hemşerimiz Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, beraberindeki Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turan ile birlikte Manisa programı çerçevesinde Kula’yı da ziyaret edecek. Bakanların Kula’daki muhtemel programı ile ilgili açıklama yapan AK Parti Kula İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık; “ Kulalı hemşerimiz, Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, beraberindeki Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turan’ın ile birlikte 07 Aralık Cumartesi günü Manisa’da gerçekleştireceği program çerçevesinde, memleketi Kula’yı da ziyaret edecek. Bu kapsamda Cumartesi günü Kula’mıza gelecek olan bakanlarımızı, saat 16.30 civarında karşılayacağız. Protokol üyelerimiz ile birlikte bir süre halk buluşması yaparak, bir dizi ziyaretler gerçekleştireceğiz. Bu programlar çerçevesinde, Cumartesi günü, Kulalı vatandaşlarımızı, hemşerimiz ile gerçekleştireceğimiz programa davet ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Saat 16.30’da Kula’ya gelecek olan Bakan Kasapoğlu’nun, önce bir halk buluşması, sonrasında ise ilçedeki iş adamları ile bir toplantı yapıp, daha sonra da Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletmesinin ardından Kula’dan ayrılacağı öğrenildi.