Türkiye Voleybol Federasyonu(TVF) Erkekler 1.Ligi’nde Manisa’yı temsil eden Jeopark Kula Belediyespor, yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Başkent Ankara’da çalışmalarını sürdüren Manisa temsilcisi, geçen sezonki kadrosundan 5 oyuncuyu takımda tutarken 10 oyuncuyu bünyesine katarak kadroyu yapılandırdı. Jeopark Kula Belediyespor Kulüp Başkanı Vedat Yılmaz, Ankara’da takımın antrenmanını ziyaret ederek teknik heyet ve oyuncularla bir araya geldi.  Takım Antrenörü Fuat Dokgöz ve menajer Erdoğdu Göçer’den hazırlık çalışmaları hakkında bilgi alan Kulüp Başkanı Yılmaz, takımla toplantı yaparak yaparak antrenman sonunda oyunculara tatlı ikramında bulundu. TVF’nin aldığı tedbir ve kararlara göre pandemi nedeniyle seyircisiz oynatılması planlanan Erkekler Voleybol  1. Ligi’nde mücadele verecek Jeopark Kula Belediyespor, ilk hafta müsabakasını 10 Ekim Cumartesi 2020 tarihinde Maliye İhtisas’a konuk olacak.

Kaptan Çiçek;”Kula’yı En İyi Şekilde Temsil Edeceğiz”
Joepark Kula Belediyespor Erkek Voleybol Takım Kaptanı Kaan Çiçek; “ Sezon hazırlıklarımıza  pandemiden kaynaklı gerekli tedbirler çerçevesinde antrenmalarımıza başladık. Bu sene takımımıza yeni arkadaşlarımız katıldı. Yapılan takviyelerle daha iyi ve güçlü bir kadroya sahibiz. Tabi bu sezon karşılacağımız rakiplerimiz güçlü, biz de bu bilinçle daha iyi hazırlanıyoruz. Tüm Kul Halkının desteklerini bekliyoruz” dedi.

Antrenör Dokgöz: “Hedefimiz Ligin En İyisi Olmak”
Takım Antrenörü Fuat Dokgöz;” Yeni sezon hazırlıklarımız 24 Ağustos’ta başladı. Bildiğiniz üzere pandemi diğer takımları olduğu gibi bizi de olumsuz etkiledi. Takım olarak gerekli testlerden geçtik. Oyuncularımızda testi pozitif çıkan olmadı. Tedirginlik yaşayan oyuncularımıza birkaç gün izin vererek tedbirli olmaya gayret gösteriyoruz. Hedefimiz, Jeopark Kula Belediyespor’u bu yıl ligte en iyi yere getirmek” şeklinde konuştu.

Kulüp Başkanı Yılmaz;” Takımımıza Başarılar Diliyorum”
Başkan Yılmaz, “Öncelikle 2020-21 voleybol sezonunu, kazasız belasız bir şekilde tamamlamayı diliyorum.  Uzun ve zorlu bir maraton bizleri bekliyor. Rakiplerimiz güçlü, biz de kadromuzu yapılandırarak güçlendirdik. Bu sezon da en iyi şekilde mücadele ederek istediğimiz hedefi yakalayarak sezonu tamamlamayı hedefliyoruz. Yeni sezonun hayırlı olmasını temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı.