Kula Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Tosun, seçim çalışmaları kapsamında Şehit Ahmet Akdeniz,Şehit Mehmet Topçuoğlu,Şah Süleyman Çarşı esnafı ziyaretleri yaptı. Esnaflar ile görüşerek talep ve isteklerini dinleyen Başkan Tosun, Kula Belediyesi’nde sergiledikleri Hizmete dayalı ve insan odaklı yönetim biçimini yeni dönemde de fazlasıyla hayata geçireceklerini söyledi.

 

Kula Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Tosun, Şehit Ahmet Akdeniz,Şehit Mehmet Topçuoğlu,Şah Süleyman Çarşı esnafı ziyareti yaptı.

 Kula Belediyesi’nde geride bırakılan 5 yılda Hizmete dayalı ve insan odaklı bir yönetim anlayışı benimseyen ve bu nedenle, vatandaşlar tarafından “Benim Başkanım” olarak nitelendiriliyor. Başkan Tosun kendisine verilen bu payeyi her platformda gözler önüne seriyor. Vatandaşların ve esnafın yeni dönem için istek, öneri ve taleplerini alan Başkan Tosun, bugün de Şehit Ahmet Akdeniz,Şehit Mehmet Topçuoğlu,Şah Süleyman mahallelerinde  esnaf ziyaretleri yaparak onları dinledi.

 

Esnaf, Tosun Ve Hizmetlerinden Memnun

Çarşı esnaflarını iş yerlerinde ekibiyle birlikte ziyaret eden Başkan Tosun, onlarla selamlaşarak hayırlı işler diledi ve bol kazanç temennisinde bulundu. Kula Belediyesi’nin hizmet ve projeleri hakkında esnaflara kısa bilgiler veren

Başkan Tosun, yeni dönemde yapacakları projeleri de onlarla paylaştı. Hizmet ve projeleri hayata geçirirken, vatandaşların fikirlerini önemsediklerini ve Kula Belediyesi’nde sergiledikleri Hizmete dayalı ve insan odaklı yönetim biçimini yeni dönemde de fazlasıyla hayata geçireceklerini söyledi. Şehit Ahmet Akdeniz,Şehit Mehmet Topçuoğlu,Şah Süleyman mahallesi  esnafları Kula Belediyesi’nin yönetim anlayışı ve yaptığı hizmetlerden duydukları memnuniyeti aktararak, Başkan Tosun’a seçimlerde başarılar dilediler.

Başkan Tosun’a esnaf ziyaretleri sırasında AK Parti Kula İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık, MHP Kula İlçe Başkanı Nazım Baytok, AK Parti MHP gençlik Kolları Başkanları Kamil Aytan, Mikail Bulut ve Cumhur İttifakı Belediye Meclis üyesi adayları eşlik etti.