Voleybol Erkekler 1. Ligi 9. Hafta karşılaşmalarında Düzce Belediyespor’u evinde yenerek Kula’yı liderliğe taşıyan Jeopark Kula Belediyespor Voleybol takımı, Yunus Emre Anadolu Lisesi ve Selim Sabahat Palanduz Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek öğrencilerle söyleşide buluştu.
Jeopark Kula Belediyespor Kulüp Başkanı Vedat Yılmaz’ın da katıldığı söyleşide Baş Antrenör Mustafa Çayır, Antrenör Mehmet Eroğul ve voleybolcular öğrencilerin yakın ilgisiyle karşılaşırken, öğrencilerin sorularını yanıtlayan sporcular, davet edilmelerinden ve böyle bir ortamda bulunmalarından dolayı mutlu olduklarını belirterek öğrencilere başarı dilediler. Baş Antrenör Mustafa Çayır ve voleybolcular kariyerlerinde gerçekleştirdikleri deneyimlerini ve sporun sağlık ve başarı için  fayda sağlayacağını anlattı. Öğrencilerin sorularını tek tek yanıtlayan sporcular, öğrenciler ile eğlenceli anlar yaşadı.

Okullarda yapılan söyleşilerin bitmesi ile birlikte Jeopark Kula Belediyespor Voleybol takımı sporcuları, öğrencilerle birlikte hatıra fotoğrafı çekilerek alkışlarla uğurlandı.