Saygıdeğer hemşerilerim,

Ülkemiz hepimizin malumu olduğu üzere son derece büyük badireleri atlatmaya çalışmaktadır. 15 Temmuz 2016 günü ülkemizin birliğine bütünlüğüne hain eller tarafından kastedilmek istenmiş ancak Türk Milletinin engin feraseti ve azmi neticesinde bu ihanet şebekelerine geçit verilmemiştir.

 

Milliyetçi Hareket Partimizin Sayın Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli Bey’in Önce Ülkem ve Milletim sonra partim ve ben anlayışıyla Ülkücü, Milliyetçi Hareket tarihte olduğu gibi bugünde Türk Milletinin yanında olmuş, taşın altına elini değil gövdesini koymuştur. Vatan ve millet bekası söz konusu olduğunda hiçbir siyasi çıkar gözetmeksizin her daim vatan ve milletinin yanındaki safını almıştır.

 

Önce Türkiye cumhuriyetinin dışarıdan gelecek her türlü tehlikeye karşı daha dirençli ve sağlam olabilmesi adına 16 Nisan 2017 tarihinde halk oylaması ile kabul edilen Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin mimarı olmuştur.

 

24 Haziran’da yapılacak olan 27. Dönem Milletvekilliği seçiminde Manisa’mızı temsil edecek olan Milletvekili adayları açıklanmış ve Yüksek seçim kuruluna teslim edilmiştir. Bu manada da Milliyetçi Hareket Partimizin hepsi birbirinden değerli 10 Milletvekili adayımızı da 12 Mayıs Cuma gününün ilk saatlerinde kamuoyuna açıklanmıştır. Açıklanan aday listeleri Kula ilçe teşkilatımızı son derece memnun etmiştir.

Çalışkanlığı ve teşkilatı esas alan bakış açısıyla TBMM’de bizleri Partimiz adına en üst seviyede temsil eden TBMM Gurup başkan vekilimiz Erkan Akçay’ın

Komşu ilçemiz Selendi’nin iki dönem Belediye Başkanlığını yapmış, Nurullah Savaş, teşkilatımızın İl Başkanlığını yapmış olana Mesut Bayram Laçalar’ın ilk üç sırada yer alması ve teşkilatımızın her daim kahrını çekmiş hepsi birbirinden değerli 7 dava arkadaşımızın listelerdeki yerleri almış olması teşkilatımız tarafından memnuniyetle karşılanmıştır.

 

Özellikle diğer siyasi partilerin aday listelerinin açıklanmasıyla bölgemiz özelinde Selendi Belediye Başkanımız Nurullah Savaş’ın 2. Sırada olması teşkilatımızı ve bölgemiz insanını ziyadesiyle memnun etmiştir.  Saygıdeğer hemşerilerimizin Milliyetçi Hareket partimiz ve her biri birbirinden değerli Milletvekili adaylarımıza sahip çıkmalarını, 24 Haziranda “Millet Aklı” diye adlandırdığımız Cumhur ittifakına destek vermelerini temenni ediyoruz.

 

Manisa’mızdan Partimizi güçlü bir şekilde meclise göndermelerini istiyoruz. Derdi vatan olanların yeri MHP’dir. 24 Haziranda MHP’ye sahip çıkmak bize göre vatana sahip çıkmaktır. Milliyetçi Hareket Partisi bu vatanın öz evladıdır. İşgal edilemeyen son kalesidir. Bütün Kulalı hemşerilerimizi Büyük ve Şanlı Türk tarihinin doğurduğu Allah ve Resulünün hizmetine sunduğu ulvi kadrolara ülkücülere destek vermeye davet ediyorum.

 

Bu duygu ve düşüncelerle 24 Haziran seçimlerinin Ülkemiz ve Yüce Türk Milleti için hayırlı olmasını diliyor, Tüm vatandaşlarımızın desteğini bekliyoruz.

 

 “Cumhur ittifakı Millet Aklı” diyor, Yüce Yaradan yar ve yardımcımız olsun.