Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Kula İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yarın Manisa’da karşılayıp, ağırlayacağız. Cumhur İttifakı adaylarımız ile birlikte el ele seçim çalışmalarımıza başlayacağız. Cumhur İttifakı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayımız olarak Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayımız Sayın Cengiz Ergün’ü, Kula'da Belediye Başkan Adayımız Hüseyin Tosun ve diğer 16 ilçelerimiz de ittifak ruhuna tam anlamıyla uyan isimler aday olarak Genel Merkezlerimiz tarafından belirlenmişti. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 21 Şubat Perşembe günü Manisa’ya geliyor. Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilecek olan aday tanıtım toplantısında Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayımızı ve 17 ilçe belediye başkan adaylarımızı halka tanıtacak. Bu kapsamda tüm vatandaşlarımızı aday tanıtım toplantımıza davet ediyor, Cumhur İttifakının ruhunu sahip çıkarak, el ele birlik olmaya davet ediyorum." dedi.

 

21 Şubat Perşembe günü Yunus Emre Kent Meydanından otobüsler ile saat 12.30'da hareket edilecektir. Tüm Kulalı hemşerilerimizi bekliyoruz.