Cumhur ittifakı berlediye başkan adayın Hüseyin tosun Ak Parti ilçe başkanı Ahmet Palabıyık Mhp kula İlçe Başkanı Nazım Baytok Eski ve yeni meclis üyeleri çok sayıda partili katıldı.

Başkan Tosun; “Kutlu Yolumuz, Başarılara Vesile Olsun”

31 Mart 2019 seçimlerinin Kula’ya, Manisa’ya ve ülkemize hayırlar getirmesini dileyen Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun; “ Bugün Tabduk Emre Hazretlerinin Hazretleri’nin mekanındayız. 72.5 millete bir gözle bakan ve yaradanı yaratandan öte seven Yunus Emre Hazretleri’nin yaptığı gibi inşallah bizde ileriki dönemde görev alacağımız sene içerisinde din, dil, ırk, renk ve mezhep hiçbir şey ayırt etmeden köylüsüyle kentlisiyle adilane bir şekilde hizmet etmeyi Rabbim bizlere nasip etsin. Rabbim çıktığımız bu yolda başarılar nasip etsin. Doğru bir dil ile eğrilikten uzak bir kalp ile inşallah milletin huzuruna çıkmayı nasip etsin. 5 yıldan bu yana hizmet eden meclis üyelerimize çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Yeni görevine başlayan arkadaşlarımı da kolaylıklar diliyorum. Rabbim çıktığımız bu kutlu yolda bizleri mahcup etmesin. Yerel seçimlerin Kula’ya hayırlar getirmesini dilerim. Desteklerinizi bekliyorum. Kazamız mübarek olsun” dedi.

 

Ak Parti Kula İlçe Başkanı Ahmet palabıyık konuşmasında

31 Mart yerel seçimlerinde cumhur ittifakı olarak cumhur ittifakının belediye başkan adayı ile birlikte Kula’nın manevi sahibi hazreti yunus emre nin türbesinde dua ederek başladık. Dua ederek bitirmek nasip etsin dedi. Cumhur ittifakı olarak ciddi bir dayanışma içerisindeyiz, Allah nasip ederse bu ittifak seçimlerle kalmayacak bu ittifak sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet bahçelin deyişi ile bu itttifak ömür boyu sürecek ittifak bizlerde bu süreçte elimizden gelen desteği sağlayacağız dedi.

MHP Kula İlçe Başkanı Nazım Baytok Konuşmasında

31 Mart 2019 da yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde dualarla yunus emre h.z tabtuk emre h.z yanında hayırlısı ile başladık.

Yapacak olduğumuz çalışmalar cumhur ittifakı adayımız sayın Hüseyin Tosun ‘a teşkilatımıza, ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum. Bizler artık cumhur ittifakı olarak büyük bir aile olduk bundan sonra büyük bir aile olarak ülkemize halkımıza hizmet etmek nasip etsin dedi.