Seçim çalışmalılarına ilk olarak Baba Ocağı, Ayazören mahallesinden başlayan Başkan Tosun Karşılamada Kurban kesildi ve havaii fişek gösterisi ile Baba ocağında Bayram coşkusu ile Karşılandı.

Ayazören ve Encekler Mahallesi Ziyareti’ne Cumhur ittifakı Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tosun Ak Parti ilçe Başkanı Ahmet Palabıyık Mhp Kula İlçe Başkanı Nazım Baytok Eski ve yeni meclis üyeleri partilerin Kadın kolları çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.

Bize el verin bizde size hizmet verelim

Ayazören ve Encekler Mahallesi’nde konuşan Başkan Tosun, “Kula’ya 5 yıllık görev süremizde birçok büyük Hizmetler kazandırdık. Şimdi Cumhur İttifakının birlikteliği sayesinde yeni projelerimiz ve büyük yatırımlarımız devam edecektir dedi.

Başkan Tosun Mahallelere yapılan tüm hizmetlerin yeni dönemde de devam edeceğini vurgularken şimdi büyükşehrin desteğinin yanına iktidar ve hükümetin imkânları eklendi bir hemşehrimiz olan bir Bakanımız var. Bakan olmadan Kulamıza ciddi yardımları Destekleri bulunan Sayın Spor Bakanımız Muharrem Kasapoğlu var. Bizim Kula’da % 60 lık oy bizi tatmin etmez ben Ankara’ya Gittiğimde Karşılarına Dimdik çıkabilmem lazım Bunun İçinde % 75 in altında oy almamamız lazım bunun için hep beraber çalışmamız gerekiyor dedi.

Allah hakkımızda hayırlı olanları gönlümüze nasip etsin gönlümüzde olanları hayırlara vesile etsin rabbim yar ve yardımcımız olsun Allah utandırmasın dedi. Katılan herkese teşekkür ediyorum dedi...