Baytok “Milliyetçi Hareket Partimizin Sayın Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli Bey’in Önce Ülkem ve Milletim sonra partim ve ben anlayışıyla Ülkücü, Milliyetçi Hareket tarihte olduğu gibi bugünde Türk Milletinin yanında olmuş, taşın altına elini değil gövdesini koymuştur. Vatan ve millet bekası söz konusu olduğunda hiçbir siyasi çıkar gözetmeksizin her daim vatan ve milletinin yanındaki safını almıştır. “

 

Baytok, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimler hakkında yaptığı açıklamada, bu seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi’nin de içinde bulunduğu Cumhur ittifakının kazanacağına inandıklarını ifade etti.

 

 MHP ilçe başkanı Baytok, “Özellikle 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinin Türkiye’mize hayırlara vesile getirmesini dilerim. Manisa’da ve tüm Türkiye’de MHP’den seçilmek için yola çıkan tüm adaylara ‘da başarılar dilerim. Sıralamaya giren veya giremeyen tüm adaylarımız ile beraber saha çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Tüm ilçe yönetimi ve adaylarla beraber Türkiye’yi aydınlık günlere taşımak için, var gücümüzle çalışıp Cumhur ittifakını Cumhurbaşkanı yapmak ve Manisa’da bir olan milletvekili sayımızı artırarak daha çok milletvekili almak için çalışacağız” dedi.

 

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Ülkenin zor günlerden geçtiği dönemlerde her zaman öncelikle Ülkemin ve Türk Milletinin olacaktır.