BAYTOK, kutlama mesajında, Ramazan Bayramı sevincinin yaşandığı şu günlerde, dargınlıkların ve küskünlüklerin bir kenara bırakılması gerektiğini belirtti.

 

BAYTOK: BAYRAMLAR İNSANLARI ORTAK PAYDADA BULUŞTURUR

"Ramazan manevi iklimi itibariyle duaların ve ibadetlerin yoğunlaştığı, bir nefis murakabesi ile muhasebesinin yapıldığı, hayatta yanlışlıklardan, günahlardan arınılarak yeniden başlanılan, toplumdaki her insanın birbiriyle yardımlaştığı ve birbirinin halinden anladığı bir aydır. Bayram sevincini yaşadığımız şu günlerde dargınlıkları ve küskünlükleri bir kenara bırakmalıyız. Birlik, beraberlik ve hoşgörüyle bayrama kavuşmalıyız. Kırgınlık ve dargınlıkları terk edip, anne-babalarımızla, eş ve çocuklarımızla, akrabalarımızla, komşularımız ile toplumun her kesimiyle kucaklaşmalı, helalleşmeli, hediyeleşmeli, selamlaşmalı ve bayramlaşmalıyız." dedi.

 

BAYRAMDA ŞEFKAT VE YARDIM ELİ UZATILMALI

Bayramda yetim, kimsesiz ve yoksulların gözetilerek, onlara şefkat ve yardım eli uzatılması gerektiğini belirten MHP İlçe Başkan Nazım Baytok, Milliyetçi Hareket Partisi Kula İlçe Teşkilatı ve Şahsım Adına Ramazan Bayramı'nın ilçemize, Ülkemize, İslam âlemine ve tüm dünya insanlarına sevgi, huzur, barış, dostluk ve kardeşlik getirmesini dilerken. İlimizde görev yapan tüm kamu görevlileri, askeri ve sivil personeller ile Tüm hemşerilerimizin bayramını kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum'' ifadelerini kullandı.

 

MHP İlçe Başkan Nazım Baytok Ayrıca partililerimizle kucaklaşacağımız bayramlaşma törenimizi Bayramın 1. günü Saat 11.30’de MHP KULA İlçe Teşkilatında gerçekleştireceğiz dedi.