Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve Kula Belediyesi işbirliğiyle Kula’da 19-27 Mart tarihleri arasında düzenlenecek çeşitli etkinlikler ve halk konserleriyle Kulalılar, şölen havası yaşayacak. Kula için Murat Kekili, Yusuf Güney, Ahmet Kuşkaya gibi sevilen sanatçıların farklı tarihlerde vereceği halk konserleri, Bekir Develi, Erem Şentürk ve Ahmet Yenilmez’in “Mehmet Akif Ersoy ve Çanakkale” temalı söyleşilerinin yapılacağı dolu dolu bir program hazırlandı.
Başkan Tosun; “Cumhur İttifakı Kula’da Meyvelerini Erken Vermeye Başladı”
Hazırlanan program ile ilgili açıklamadan bulunan Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun; “Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirmiş olduğumuz Cumhur İttifakı Aday Tanıtım Toplantımıza katılımlarıyla bizleri onurlandıran değerli hemşehrimiz Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ilçemizi ziyaretlerinin hemen ardından Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü ve ekibini ilçemizde ilçemize gönderdi. Kula’da gençlik ve spor adına yapılabilecekleri tespit etme ve uygulamaya alma adına gelen ekiple birlikte Kulamızın birçok noktasında yatırım ve projeyi işleme aldık. Bunlardan birisi olan ve önceliği kadınlarımıza yönelik spor ve fitness salonunu 19 Mart Salı günü halkımızın hizmetine açacağız. Cumhur İttifakı, meyvelerini erken vermeye başladı. Aynı zamanda Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Belediyemiz işbirliğiyle hazırladığımız gençlik şöleni ve halk konserleri ile vatandaşlarımız çeşitli kültür ve sanat etkinlikleri dolu dolu geçecek bir şölen yaşayacak. Bu noktada büyük emek ve destekleri olan başta Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Ahmet Dilsiz’e ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
 
Kulalı Geçlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun öncülüğünde ,Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’un girişimleriyle hazırlanan program içeriği şöyle;
19-20 Mart 2019 Spor Panayırı ( Kula Yunus Emre Kent Meydanı)
19 Mart 2019 – Aykut Kuşkaya Vatan Ezgileri Konseri (Kula Yunus Emre Kent Meydanı)
22 Mart 2019 – Murat Kekili Konseri ( Kula Yunus Emre Kent Meydanı)
24 Mart 2019 – Yusuf Güney Konseri ( Kula Yunus Emre Kent Meydanı)
26 Mart 2019 – Bekir Develi ve Erem Şentürk’ün konuşmacı olduğu Gençlik Buluşması (Yunus Emre Kültür Merkezi)
27 Mart 2019 – Ahmet Yenilmez’in yazıp yönettiği Mehmet Akif Ersoy ve Çanakkale Oyunu ( Yunus Emre Kültür Merkezi)
 
 
 
Ek alanı