Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kula İlçe Kadın Kolları Başkanlığı’na Ayşe Sabuncuoğlu getirildi.

 Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun ve Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Nazım Baytok, Manisa Büyükşehir ve Kula Belediyesi Meclis Üyeleri, Ülkü Ocakları Başkanı Mikail Bulut’un katılımlarıyla MHP Parti binasında yapılan törende, eski kadın kolları başkanı Zafer Sarı, görevini yeni başkan Ayşe Sabuncuoğlu’na devretti. Eski ve yeni kadın kolları yönetiminin yanı sıra ilçe yönetiminin de katıldığı törende, eski kadın kolları başkanı Zafer Sarı’ya teşekkür plaketi verildi. Parti içi birlik ve beraberlik görüntüleri sergilendi.

Başkan Sabuncuoğlu; “ Her Kadının Elinden Tutacağız”

İlçe yönetimiyle birlikte partiyi ileriye taşımak için elinden geleni yapacaklarını ifade eden, Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Başkanı Ayşe Sabuncuoğlu; “Bugün yeni görevimi elime aldım. Bu kutsal görevi bana layık gören büyüklerime teşekkür ediyorum. İnşallah görevimi elimden geldiğince layıkıyla yapmaya çalışacağım. Kadınlarımızın eli, kolu, gözü ve kulağı olacağım. Her kadının elinden tutarak sevgi ve hoşgörü ile yaklaşacağım. İlçemiz adına hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Kula MHP ilçe Başkanı Nazım Baytok Konuşmasında

Yıllardır partimize emek veren kadın kolları başkanı Zafer Sarı’ya teşekkür etti. Ardından Yeni kadın kolları İlçe başkan olarak görevi sürdürecek olan Ayşe Sabuncuoğlu partimize ve kadın kollarına yeni ivme kazandıracağından emin olduğu dile getirdi 2018 yerel seçimlerine için çalışmalarımıza devam ettiklerini söyledi.