Saygıdeğer Hemşerilerim;

2009 yılı yerel seçimleriyle başlayan memlekete ve millete hizmet yolunda sizlerin tercih ve teveccühleriyle başladığımız Selendi Belediye Başkanlığı görevimize, doğru, dürüst ve adaletli bir şekilde emanetinizi namusum bilip halel getirmeden 1 kuruş yemek, yolluk ve harcırah gibi masraflar için belediyemiz bütçesinden en ufak karşılama yapmadan, belediyemizi geçim kapısı değil hizmet kapısı görerek görev yaptığım 109 ay boyunca çalışan memur ve işçilerimizin alın terlerini (maaşlarını) günü gününe yatıran, vergi ve sgk borcu olmayan belediyeler içerisinde yer alıp teşekkür belgesi alan, peşin akaryakıt alabilen, elektrik borcu olmayan, kredilerini gününden önce yatıran, mal ve hizmet alımı yaptığımız esnaflarımızı mağdur etmeyen bir anlayışla görevimizi yerine getirdik.

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Cengiz Ergün Başkanımızla her zaman çok iyi bir uyum ve sinerji içerisinde çalışarak ilçemizde sayısız proje ve yatırımlar kazandırdık. Halen de proje ve çalışmalarımız devam etmektedir.

24 Haziran erken seçim kararı sonrası Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin müsade ve olurlarıyla 26 Nisanda Selendi Belediye Başkanlığı görevimden ayrıldım ve Milliyetçi Hareket Partimizin Manisa 2. Sıra Milletvekili Adayı olma şerefine nail olma bilinciyle hiçbir maddi manevi fedakarlıktan kaçınmadan Cumhur İttifakının iktidarın da TBMMde Milliyetçi Hareket Partimizin güçlü bir şekilde yer almasının Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Türk Milleti için önemini bilerek, yılmadan, yorulmadan, bıkkınlık göstermeden çalıştık.

Seçim sonuçları itibariyle Manisa da 1 Milletvekili çıkararak seçilme yetkisine ulaşamadım.

Bu süre de çalışmalarımıza destek veren başta il başkanımız Erkan Öztürk ve İlçe Teşkilatlarıma, Ülkü Ocakları İl Başkanım Mehmet Balaban ve İlçe ocak teşkilatlarıma, her daim Belediye Başkanları ailesi olarak hissettiğimiz başta aile büyüğümüz Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün olmak üzere, Salihli Belediye Başkanımız Zeki Kayda’ya, Turgutlu Belediye Başkanımız Turgay Şirin’e, Alaşehir Belediye Başkanımız Ali Uçak’a, Sarıgöl Belediye Başkanımız Necati Selçuk’a, Kula Belediye Başkanımız Hüseyin Tosun’a ve bize destek olan herkese çok teşekkür ediyorum.

Kaybetmedik çünkü Önce Ülkem ve Milletim sonra Partim ve Ben diyen Sayın Genel Başkanımız Türkmen Beyimiz Devlet Bahçeli’nin neferleriyiz. Cumhur İttifakı ve Milliyetçi Hareket Partimizin kazanması ile ülkemiz kazanmıştır, milletimiz kazanmıştır. O halde mutluyuz, sevinçliyiz, geleceğe ümitle bakıyoruz.

Milliyetçi Hareket Partimizin mensubiyetinde, Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin emrinde vatana millete hizmet yolunda yaşamaya devam etmek dileğiyle.....

Selam, saygı ve şükranlarımı sunuyorum.