Kula Meslek yüksekokulu Halkla İlişkiler Bölümü Ydr.Doc .Dr. Öğr. Üyesi Nilgün Hatice Kök ve öğrencileri tarafından hazırlanan etkinliğe Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun Kula İlçe rehabilitasyon Merkezi öğrencileri Katıldı.

Kula Meslek yüksekokulu öğrencileri mesire alanında 80 yıl rehabilitasyon merkezindeki öğrencileri bir araya gelerek scrabble, tavla ve dama turnuvası yaptılar.

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’un ve rehabilitasyon merkezi öğrenciler ininde katılımıyla lokma dökülerek misafirlere dağıtıldı.

Hıdrellez ‘in Baharın Müjdecisi olduğunu kaydeden Başkan Hüseyin Tosun, “Türk dünyasında bilinen ve kutlanan bahar bayramıdır.

Milletlerin sosyal oluşumunda kültür değerlerinin yeri büyüktür. Toplumu oluşturan unsurların başında toplumu bağlayan sevgi, saygı, gelenek görenek ve inançlar gelir. Hıdrellez bizlere her mevsim kültürümüze sahip çıkmayı birlik ve beraberliği ve saygıyı hatırlatan bir bahar bayramıdır Gençlerimizi böyle bir günde engellilerin de unutmadıkları için tebrik ediyor, duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyorum. ” dedi.