Palabıyık; “Emniyet güçlerinin ülkemizdeki huzur ortamının sürdürülebilir olmasında çok önemli bir rol üstlendiğini belirtti. Emniyet mensuplarının görevini yerine getirirken büyük fedakarlık sergilediğini kaydeden PALABIYIK

 

    Emniyet güçlerimiz, icra ettiği görevler bakımından, ülkemizde barış ve kardeşliğin garantisi olarak, fedakarlığın ulaşabileceği en zirve noktanın da örneğini sergiliyor. Görev uğruna evladından, eşinden, anne ve babasından aylarca uzak kalarak, Milletin geleceğini korumak adına hiç durmadan çalışmaktadırlar. Polislerimiz, karşılığı ödenemeyecek şekilde canıyla kanıyla VATANIMIZI tehlikeden korumaktadırlar.

 

Emniyet hizmeti, içinde fazlasıyla zorluk barındırırken, polisimiz bu görevi biran olsun geri durmadan ifâ etmektedir.

 

   Palabıyık; Kutsal vatan topraklarımızın dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan, milletimizin huzuru ve güvenliği için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Türk Polis Teşkilatımızın  kuruluşunun 173. yıldönümü dolayısıyla şehit olan polislerimizi rahmetle, gazi polislerimizi ise minnetle anıyorum. Halen görevleri başında hizmet vermekte olan polislerimize görevlerinde üstün başarılar ve ailelerine de sağlık,mutluluk ve esenlik  dileyerek tüm Emniyet Teşkilatının Polis Haftasını kutluyorum." Dedi.