Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Sandal, Narıncalı Süleyman, Başıbüyük, Şehitlioğlu mahallelerinde iftar programına katıldı. Ramazan vesilesiyle diğer mahallelere de gitmeyi planladıklarının altını çizen başkan Tosun, buralarda iftara katılan vatandaşlar ile sohbet etti. Vatandaşların istek, dilet ve şikâyetlerini dinleyen Tosun, çözüm üretme noktasına ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

 24 Haziran seçimleri için destek istedi.

İftar programlarına Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, gittiği mahallelerde 24 Haziran seçimlerinde Cumhur ittifakı için destek istiyor. Cumhur ittifakında Recep Tayyip Erdoğan diyen Tosun, milletvekilliğinde ise Milliyetçi Hareket Partisi için destek istiyor.

Ramazan bir vesile oldu. İftarlar bir vesile oldu. Bu vesileyle bizlerde vatandaşlarımız ile bir araya gelme imkânı bulduk. Dertlerini, sorunlarını dinliyoruz. Elimizden geldiği kadar sorunlara çözüm üretiyoruz. Yerelde yaptıklarımız orta da. Elimizden geldiği kadar yaşanabilir bir Kula modeli oraya çıkarmaya çalışıyoruz. Bununla birlikte 24 Haziran’da bir seçime gidiliyor. Türkiye açısından ilk defa böyle bir seçim gerçekleşecek. Başkanlık modeli Türkiye için sistemi daha güçlü, daha güvenli hale getiren önemli bir seçim. Türkiye’de olduğu gibi Kula’da aynı atmosfere girdi. Hakkımızda hayırlısı olsun. Oy, vatandaşın boynunun borcu aslında. Duyarlı bir vatandaş olarak 24 Haziran’da sandığa gidip tercihimizi yapalım. Bizler ne kadar katılımcı olursak, bizler ne kadar sandığa gidersek millet iradesi o denli olarak demokrasiye yansıyacaktır.

Önce vatan, sonra partim, sonra ben diyen bir genel başkanımız var. Bizde önce vatan diyorsak oyumuzu cumhur ittifakından yana kullanmamız gerekiyor. Coğrafi konumu ile gözde bir ülkede yaşıyoruz. Dış güçlerin ülkemiz üzerindeki kirli oyunları hala devam ediyor. Dışarıdan tekrar müdahil olmak isteyenler, sınırlarımızı tekrar belirlemek isteyenler bu güne kadar amaçlarına muvaffak olamadılar, olamayacaklar da inşallah. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları gören genel başkanımız önce sistem değişikliği dedi. Sistem değişti. Sonra Cumhur ittifakı dedi, ittifakta oluştu.

Bizler Kula Milliyetçi Hareket Partisi olarak ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Sizlerle bir araya geliyoruz. Güncel siyasetten bahsediyoruz. Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden nasıl seçeriz onun hesabı içerisine girdik. Ülkenin içerisinde olduğu durumu görüyoruz. Duyarlı bir vatandaş olarak bütün bu olup bitenlere hadi ya bana ne diyemiyoruz. Bizim önceliğimiz cumhur ittifakı, cumhur ittifakının içerisinde bulunduğu Recep Tayyip Erdoğan’ı tekrar nasıl seçtiririz bütün çabamız budur. Türk milleti akıllıdır. 24 Haziran’da ne yapacağını, oyunu kimden yana kullanacağını çok iyi bilir.

Seçimlerin ülkemiz adına hayırlara vesile olmasını dilerim” dedi.